Beskydská oáza

Verze pro tiskPDF verze

BESKYDSKÁ OÁZA je výborným výchozím bodem pro horské túry a výlety do okolí, ať již pěšky nebo na kole. V každém roční období, zvlášť zimním, je tu také možnost sportovního vyžití.

Nabízíme ubytování v prostorných, prosluněných pokojích jedno-, dvou- a tří-lůžkových, s možností přistýlek, s vlastní koupelnou a toaletou. K dispozici je i jeden pokoj s bezbariérovým přístupem. V budově jsou rovněž konferenční místnosti, wi-fi připojení k internetu a pro děti útulný koutek na hraní. Naše domácí kuchyň vaří hostům chutná regionální jídla.
Menším skupinám nebo k rodinným setkáním nabízíme pronájem stylové dřevěné chaty – „srubu”, se čtyřmi pokoji v podkroví, prostornou místností s krbovými kamny, přilehlou kuchyňkou a velkou dřevěnou pavlačí.
Před budovou je velká louka, která je bezpečným místem pro hry a dovádění dětí. Je zde také ideální místo k posezení u ohniště. Čtyřnozí mazlíčci jsou zde vítaní.
Na přilehlém pozemku je také možnost stanování.

Mluvíme česky, polsky, německy a anglicky!

Poskytovatel: 

Typ ubytování: 

Druh pobytu: 

Provoz: 

Celoročně
Údaje o objektu

Maximální kapacita: 

45

Počet pokojů: 

13

Možnosti stravování: 

Vybavení: 

Domácí zvířata: 

Ano
Po dohodě

Cena ubytování: 

Ubytování: 260,- dospělí, děti do dvou let zdarma, děti do 12 let 130,-. Pronájem srubu za cenu 2 000,-./den, Ubytování ve vlastních stanech 100,-/na den na osobu.

Vybavení tábořiště: 

Kontaktní informace

Kontaktní osoba: 

Jolanta Janik

Telefon: 

+420 734 280 935

E-mail: 

Adresa kontaktní osoby: 

Beskydská oáza o.p.s.
Písek 107
Písek 107
73984 Písek u Jablunkova

Adresa nabízeného objektu: 

Písek 107
Písek 107
73984 Písek u Jablunkova
Czech Republic

Aktualizováno: 

Tuesday, April 10, 2018