Hromadná doprava

Rekreační ubytování na Mělníku

Farní sbor ČCE MĚLNÍK nabízí k rekreaci dvoulůžkový pokoj (možnost 1 přistýlky) v budově fary, včetně koupelny s WC, připojení k internetu, k dispozici je sborová kuchyňka.

Ubytovanie pri kostole (Vysoké Tatry)

CZ ECAV Mengusovce ponúka ubytovanie v obci Štôla, ktorá sa nachádza vo vynikajúcej polohe Vysokých Tatier (15 km od Popradu, 10 km od Štrbského plesa, 10 km od St. Smokovca).

Ubytovňa je v tesnej blízkosti evanjelického kostola a patrí k nej aj veľká záhrada.

Penzion Betel - Praha

Penzion nacházející se na rozhraní malebných pražských Vinohrad a Vršovic je koncipován jako otevřený prostor pro klidné a příjemné přespání nad střechami Prahy.

Dnes nevyužívaný sborový dům v bývalé kazatelské stanici Zhořec u Bezdružic (okr.

Varnsdorf - fara ČCE

Ubytování na faře ČCE ve Varnsdorfu je v malém bytě v 1.patře domu. Jsou to dva pokoje s kuchyňským koutem, v každém pokoji jsou 2 postele. Koupelna a samostatné WC jsou na chodbě hned vedle bytu. Kuchyňský kout je plně vybaven: lednička, sporák, dřez, nádobí, rychlovarná konvice.

Svoboda nad Úpou

Soukromý dům "Muchomůrka" - pro pobyty křesťanské mládeže a rodinné pobyty. Vybavená kuchyň (lednice, mikrovlnka, v. konvice, sporák), společ. místnost, v objektu 3xWC, 3xsprch. kout, plynové topení, sušák na lyž. Vybavení. V blízkosti je několik obchodů a restaurací.

Church Penzion – Praha

Pension v centru Prahy. Na každém pokoji je umyvadlo s teplou a studenou vodou. Na každém poschodí je lednička. Kuchyňka a společen-ská místnost je ve 4. a 5 . patře. Objekt má výtah. Recepce pensionu je otevřena nepřetržitě. Pension se nachází v blízkosti Václavského náměstí.

Ostrava

Evangelická fara v Ostravě.

Ubytování na faře je určeno pro členy a přátele církve.

Neúplně vybavená kuchyně (rychlovarná konvice konvice, příbor, hrnečky, ev. mikrovlnka), 1x sprcha, 1x WC.
K dispozici WiFi.

Nový Jičín

Sborový dům. Tři zařízené podkrovní pokoje, společenská místnost v přízemí, kuchyňka, sociální zařízení. K dispozici zahrada s altánem a hřištěm (ohniště).

Kraslice

Fara. 4x pokoj, 1x kuchyň, modlitebna (=jídelna), 2x sprcha, 4x WC, kostel a zahrada. Máme zájem jen o skupinky křesťanské mládeže s vlastními spacáky v počtu 8 - 25 osob.
V objektu je zákaz drog, alkoholu, cigaret a nemanželského sexu.

Horní Čermná

Evangelická fara, hostinský pokoj dvoulůžkový. Vybavená kuchyňka, koupelna, WC.

Přihlásit se k odběru Hromadná doprava