Církevní střediska

Rekreační střediska spravovaná ústředím Českobratrské církve evangelické (příp. Diakonie ČCE)

Tábor je postaven na okraji rozsáhlých lesních komplexů. Část hranice tábora je tvořena rybníkem s možností koupání a jízdy na lodích. Tábor je rozdělen do dvou částí (Malý a Velký tábor). V chatkách Malého tábora jsou akumulační kamna. Sociální zařízení je společné mimo chatky.

Sola Gratia - Bystřice pod Hostýnem

SOLA GRATIA je ideálním místem pro odpočinek, setkávání či odborné semináře. Od roku 2015 spravuje areál Diakonie Českobratrské církve evangelické (Diakonie ČCE).

Church Penzion – Praha

Pension v centru Prahy. Na každém pokoji je umyvadlo s teplou a studenou vodou. Na každém poschodí je lednička. Kuchyňka a společen-ská místnost je ve 4. a 5 . patře. Objekt má výtah. Recepce pensionu je otevřena nepřetržitě. Pension se nachází v blízkosti Václavského náměstí.

Sola Fide - Janské Lázně

Rekreační středisko - vhodné pro rodiny, rekondiční poby- ty, semináře, školení, sborové pobyty. Objekt je bezbariérový. 6 pokojů má spec.vybavení pro tělesně postižené. K dispozice je společenská místnost, klubovna, herna pro děti, pingpong.

Chotěboř

Evangelické středisko. Rekreace je pro rodiny i jednotlivce. Jsou zváni všichni, kdo chtějí prožít v evang. společenství část své dovolené, i při společných pobožnostech.

Herlíkovice – chata Vokurka

Horská chalupa - ideální pro větší skupiny, které chtějí trávit volný čas ve větším soukromí, v rámci samostatné budovy. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení. "Vokurka" je vzdálena 200 m od hl. Budovy.

Herlíkovice – chata Vilka

Horská chalupa - ideální pro větší skupiny, které chtějí trávit volný čas ve větším soukromí, v rámci samostatné budovy. Sociální zařízení jsou společná v rámci budovy. Vilka je vzdálena 50 m od hl. budovy. Bezbariérový přístup do přízemí Vilky.

Herlíkovice – hlavní budova

Hlavní budova - na této budově nejsou pokoje pro vozíčkáře. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou. Společné prostory bezbariérové. Vybavené školící centrum. K dispozici je herna se stol.fotbalem a tenisem, spol.

Tábor Jana Amose Komenského v Bělči nad Orlicí – velký tábor

Zázemí pro toto souchatí je hřiště, ohniště, pískoviště, klubovna s krbem, pingpong Okolí vhodné pro cykloturistiku, v Hradci aquapark, hvězdárna. Možnost vyhlídk. letů. Ve Dvoře Králové ZOO. V dosahu Tep.-adršpašské skály. Hrady Litice, Potštejn, zámky Opočno, Náchod, Častolovice. Pohr.

Tábor Jana Amose Komenského v Bělči nad Orlicí – malý tábor

Mezi chatami je hřiště, ohniště, přístaviště lodiček, pískoviště. K chatám přísluší dřevěná herna s krbem, krytou verandou a pingpongem. Okolí vhodné pro cykloturistiku, v Hradci aquapark, hvězdárna. Možnost vyhlídk. letů. Ve Dvoře Králové ZOO. V dosahu Tep.-adršpašské skály.

Tábor Jana Amose Komenského v Bělči nad Orlicí – hlavní budova

2-4 lůžkové pokoje. 2lůžkové mají vlastní hyg. zařízení, ostatní mají hyg. zařízení společné. Jídelna, klubovna, učebna. Okolí vhodné pro cykloturistiku, v Hradci aquapark, hvězdárna. Možnost vyhlídk. letů. Ve Dvoře Králové ZOO. V dosahu Tep.-adršpašské skály.

Přihlásit se k odběru Církevní střediska