Sborové objekty

Ubytování poskytované jednotlivými evangelickými sbory, případně senioráty - fary a chalupy, louky apd. v jejich vlastnictví.

Brandýs nad Labem

V prostoru modlitebny je možné nocování na dovezených karimatkách (podlaha

je vyhřívaná) pro max 15-20 lidí. Vedle modlitebny je vybavená kuchyňka

(lednice, mikrovlnka, sporák, rychlovarná konvice) a místnost pro společné

Letohrad

Sborový dům. Jeden 2 lůžkový pokoj s 2 přistýlkami a kuchyňkou s lednicí, WC, sprcha , druhý "mládežnický" bez kuchyňky, s patrovou palandou (manželská postel - vejde se i 1 až 2 děti podle věku, nahoře další 2-3 místa) + další lůžko zvlášť.

Zborový dom Milosť Batizovce/Vysoké Tatry

Zborový dom umiestnený vo farskom dvore s plne vybavenou kuchyňou a jedálňou, s veľkou zborovou miestnosťou. Vo dvore možnosť športov - vlastné ihrisko/volejbal-futbal/ vo dvore. pripojenie wifi.

Zborový dom Svornosť, Gerlachov, Vysoké Tatry

Ubytovanie v dvoch objektoch: Zborový dom a bývalá škola. Zborový dom poskytuje ubytovanie v 5 izbách po 4 postele. 3 kúpeľne, 2xkuchyňa, jedáleň, spoločenská miestnosť, wifi, mirkovlna rura, rúra, chladničky

Skola:3 izby, 14 postelí, kupelna, kuchyna, chladnička

Ubytovanie pri kostole (Vysoké Tatry)

CZ ECAV Mengusovce ponúka ubytovanie v obci Štôla, ktorá sa nachádza vo vynikajúcej polohe Vysokých Tatier (15 km od Popradu, 10 km od Štrbského plesa, 10 km od St. Smokovca).

Ubytovňa je v tesnej blízkosti evanjelického kostola a patrí k nej aj veľká záhrada.

FS ČCE v Jeseníku stále ještě nabízí volné termíny v hostovských pokojích na faře. Přijeďte si odpočinout do lázeňského města pod štíty hor. Výborné podmínky pro turistiku i cykloturistiku. K dispozici 2 pokoje.

Dnes nevyužívaný sborový dům v bývalé kazatelské stanici Zhořec u Bezdružic (okr.

Fara ČCE Teplá

Fara je jednopatrový dům se zahradou a dvorem. Hostinské pokoje s příslušenstvím v patře,kuchyň v přízemí. Možnost parkovat na dvoře fary. Oblast Slavkovský les. Možnost cyklistiky, koupání dostupné, výlety na hrady, blízkost Mariánských Lázní, Karlových Varů, dostupné vlakem.

Varnsdorf - fara ČCE

Ubytování na faře ČCE ve Varnsdorfu je v malém bytě v 1.patře domu. Jsou to dva pokoje s kuchyňským koutem, v každém pokoji jsou 2 postele. Koupelna a samostatné WC jsou na chodbě hned vedle bytu. Kuchyňský kout je plně vybaven: lednička, sporák, dřez, nádobí, rychlovarná konvice.

Rekreační ubytování v Mělníku

Veselí u Dalečína

Fara, hostovský pokoj + další místnosti. Vybavení: Sociální zařízení, společenská místnost, kuchyňka, vytápění, postele, matrace. V místě není obchod - až v Dalečíně (4 km), Vírská přehrada - bez možnosti koupání, možnost turistiky, cykloturistiky, běžky.

Velká Lhota u Dačic

Sborový dům. Vybavení: Sociální zařízení, vybavená kuchyňka, jídelna, společenská místnost. Vlasní lůžkoviny vítány. K dispozici - zatrav-něná zahrada, WIFI, není TV. Možnost návštěvy tolerančního areálu, turistické a cyklo trasy, koupání, dětské hřiště.

Telč

Sborový dům. Vybavená kuchyň, společenská místnost, TV, lůžkoviny, 3 podkrovní pokojíky, 2 x WC, sprcha, vytápění. Město je v seznamu UNESCO, v blízkosti lesy a rybníky (čistá voda, možnost koupání).

Tis

Sborový dům ČCE - chalupa na samotě v podhůří Orlických hor s variabilní modlitebnou/společenskou místností.

Nosislav

Husův dům v Nosislavi, Masarykova 137. Plně vybavená kuchyně (lednice, sporák, mikrovlnka, rychl.konvice), sborová místnost, sklep s krbem, 1xsprcha, 3xWC. Není WiFi internet, TV. V obci obchody s potravinami, motorest a restaurace. Na zahradě je gril, houpačka, kolotoč.

Pages

Subscribe to Sborové objekty