Sborové objekty

Ubytování poskytované jednotlivými evangelickými sbory, případně senioráty - fary a chalupy, louky apd. v jejich vlastnictví.

Ubytovanie pri kostole (Vysoké Tatry)

CZ ECAV Mengusovce ponúka ubytovanie v obci Štôla, ktorá sa nachádza vo vynikajúcej polohe Vysokých Tatier (15 km od Popradu, 10 km od Štrbského plesa, 10 km od St. Smokovca).

Ubytovňa je v tesnej blízkosti evanjelického kostola a patrí k nej aj veľká záhrada.

FS ČCE v Jeseníku stále ještě nabízí volné termíny v hostovských pokojích na faře. Přijeďte si odpočinout do lázeňského města pod štíty hor. Výborné podmínky pro turistiku i cykloturistiku. K dispozici 2 pokoje.

Dnes nevyužívaný sborový dům v bývalé kazatelské stanici Zhořec u Bezdružic (okr.

Fara ČCE Teplá

Fara je jednopatrový dům se zahradou a dvorem. Hostinské pokoje s příslušenstvím v patře,kuchyň v přízemí. Možnost parkovat na dvoře fary. Oblast Slavkovský les. Možnost cyklistiky, koupání dostupné, výlety na hrady, blízkost Mariánských Lázní, Karlových Varů, dostupné vlakem.

Varnsdorf - fara ČCE

Ubytování na faře ČCE ve Varnsdorfu je v malém bytě v 1.patře domu. Jsou to dva pokoje s kuchyňským koutem, v každém pokoji jsou 2 postele. Koupelna a samostatné WC jsou na chodbě hned vedle bytu. Kuchyňský kout je plně vybaven: lednička, sporák, dřez, nádobí, rychlovarná konvice.

Rekreační ubytování v Mělníku

Velká Lhota u Dačic

Sborový dům. Vybavení: Sociální zařízení, vybavená kuchyňka, jídelna, společenská místnost. Vlasní lůžkoviny vítány. K dispozici - zatrav-něná zahrada, WIFI, není TV. Možnost návštěvy tolerančního areálu, turistické a cyklo trasy, koupání, dětské hřiště.

Veselí u Dalečína

Fara, hostovský pokoj + další místnosti. Vybavení: Sociální zařízení, společenská místnost, kuchyňka, vytápění, postele, matrace. V místě není obchod - až v Dalečíně (4 km), Vírská přehrada - bez možnosti koupání, možnost turistiky, cykloturistiky, běžky.

Tis

Sborový dům ČCE - samota v podhůří Orlických hor. Vybavení: 5 x sociální zařízení, 2 x sprcha, jídelna, variabilní modlitebna, vybavená kuchyně, 16 postelí, zbytek molitan, vytápění pro 16 lůžek, venku hřiště u potoka, ohniště. Včas objednat. Bohoslužby 1. a 3.

Telč

Sborový dům. Vybavená kuchyň, společenská místnost, TV, lůžkoviny, 3 podkrovní pokojíky, 2 x WC, sprcha, vytápění. Město je v seznamu UNESCO, v blízkosti lesy a rybníky (čistá voda, možnost koupání).

Strměchy

Fara - bývalé hospodářské stavení, velká zahrada. Vybavení: 3x soc. zařízení; 2x sprchový kout; sb. místnost (zimní modlitebna), 3pokojový byt, plně vybavená kuchyň s el. sporákem a mikr. troubou, lednička, vytápění kamny na pevná paliva, v bytě 16 válend s matracemi, stolní tenis.

Slavonice

Sborový dům, zahrada. Vybavená kuchyňka, jídelna, 2 podkrovní pokojíky, 2x WC, koupelna, sprcha, TV, vytápění, zahrada. Stravování: Více možností v centru města, možnost vaření ve sborové kuchyňce. Památkově chráněné město v bezprostřední blízkosti Rakouska, v okolí lesy i koupání.

Praha - Kostel u Jákobova žebříku

Ubytovací zařízení při kostele U Jákobova žebříku na okraji lesoparku. 2 pokoje ve 2 a 3 n.p. jsou stand. vybavené a mají vlastní koupelnu (umývadlo, sprcha, WC). Pro přípravu snídaní je k dispozici vyba-vená kuchyňka a jídelna. Pronajímáme také prostory pro vzdělávání především v soc. oblasti.

Ostrava

Evangelická fara v Ostravě.

Ubytování na faře:
neúplně vybavená kuchyně (rychlovarná konvice konvice, příbor, hrnečky, ev. mikrovlnka), 1x sprcha, 1x WC.
K dispozici venkovní zahrada, WiFi.

Ubytování na farní zahradě:
stany s sebou. Přístup k WC zajištěn.

Orlová - město

Sborový dům. WC a sprcha přímo u pokoje, varná konvice, další vybavení ve sborové kuchyňce (mikrovlnka, lednička, nádobí…) Orlová může být východiskem pro poznávání Ostravy nebo Karvinska. Například Colours of Ostrava. Pravidelné gospelové workshopy přímo v domě.

Přihlásit se k odběru Sborové objekty