Fara v Libštátě. Jde o volně stojící dům na okraji vesnice s oplocenou zahradou a altánem, vedle kostela se hřbitovem, zatravněné hřiště, řeka Oleška, parkoviště za domem. Vhodné místo pro pěší turistiku i cyklistiku na jaře, v létě i na podzim. Nedaleko jsou města: Lomnice nad Popelkou (6km), Nová Paka (10km), Semily (10km), Jilemnice (13km), Jičín (18 km) s mnoha pamětihodnostmi; přírodní zajímavosti v okolí - rozhledna Tábor, Kozákov s drahokamy, zřícenina hradu Kumburk, Riegrova stezka kolem Jizery, Bozkovské jeskyně, rozhledna Štěpánka s náhrobkem Járy Cimrmana, nedaleko muzeum a rozhledna Járy Cimrmana, továrna na dřevěné hračky Detoa v Albrechticích u Tanvaldu, výrobna vánočních ozdob v Poniklé atd. Vhodné místo i pro ubytování v zimě - možnost lyžovaní, za dobrých sněhových podmínek krásné běžecké tratě kolem Lomnice a Jilemnice, sjezdovky i v okolí, 20km do Krkonoš. Hosté jsou velmi vítáni na nedělních bohoslužbách, svou účastí povzbudí obecenství sboru. Proto upřednostňujeme členy ČCE či jiných církví. Internet.

Celoročně

přízemí: garsonka - 2 lůžka+kuchyňský kout, malá lednička, kancelář - jen v případě nutnosti 4 pomocná lůžka+kuchyňský kout (v neděli využívá sbor), v chodbě koupelna se sprchovým koutem a WC, samostatné WC, společenská místnost (jídelna)
1. patro: 4 pokoje (1x3 lůžka, 1x8 lůžek, 1x4 lůžka, 1x3-5 lůžek), koupelna s pračkou (vana a sprcha)+WC, kuchyň - myčka, plynový sporák s el.troubou, 2 ledničky, mrazák 40 l, varná konvice
půda - zateplená místnost vhodná k přespání - válendy pro 10 osob
Pro větší skupiny v létě k dispozici letní venkovní kuchyň s el.sporákem, el.stoličkou pro velké hrnce, chladničkou.

Náklady spojené s ubytováním:
v létě: 160 Kč na osobu a den, dítě od 2 do 15 let 120 Kč na den + energie
v zimě: 250 Kč na osobu a den včetně energie
Lůžkoviny na požádání (v omezeném počtu 20 ks) za jednorázový poplatek 150 Kč (deka, polštář, povlečení). Internet v ceně.

Abigail Hudcová

+420607622358