Tábor pro děti

FS ČCE v Jeseníku stále ještě nabízí volné termíny v hostovských pokojích na faře. Přijeďte si odpočinout do lázeňského města pod štíty hor. Výborné podmínky pro turistiku i cykloturistiku. K dispozici 2 pokoje.

Areál se nachází cca 16 km od Rakovníka, nad korytem řeky Berounky. Prostorná vytápěná zděná budova je rozdělena na dvě části, budovu A a budovu B. V budově A jsou k dispozici dvou až pětilůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.

Areál rekreačního střediska je umístěn v přírodě, na kraji lesa cca 12 km od Sedlčan. Vzdálenost od vesnice je cca 1 km.

Rekreační středisko Star Line Svor se nachází cca 5 km od Nového Boru, na konci obce Svor v Lužických horách a prošlo v nedávných letech kompletní rekonstrukcí a nabízí klientům komfortní ubytování ve zděných budovách nebo v dřevěných chatkách.

Tábor je postaven na okraji rozsáhlých lesních komplexů. Část hranice tábora je tvořena rybníkem s možností koupání a jízdy na lodích. Tábor je rozdělen do dvou částí (Malý a Velký tábor). V chatkách Malého tábora jsou akumulační kamna. Sociální zařízení je společné mimo chatky.

Sola Gratia - Bystřice pod Hostýnem

SOLA GRATIA je ideálním místem pro odpočinek, setkávání či odborné semináře. Od roku 2015 spravuje areál Diakonie Českobratrské církve evangelické (Diakonie ČCE).

Velká Lhota u Dačic

Sborový dům. Vybavení: Sociální zařízení, vybavená kuchyňka, jídelna, společenská místnost. Vlasní lůžkoviny vítány. K dispozici - zatrav-něná zahrada, WIFI, není TV. Možnost návštěvy tolerančního areálu, turistické a cyklo trasy, koupání, dětské hřiště.

Svoboda nad Úpou

Soukromý dům "Muchomůrka" - pro pobyty křesťanské mládeže a rodinné pobyty. Vybavená kuchyň (lednice, mikrovlnka, v. konvice, sporák), společ. místnost, v objektu 3xWC, 3xsprch. kout, plynové topení, sušák na lyž. Vybavení. V blízkosti je několik obchodů a restaurací.

Tábor Jana Amose Komenského v Bělči nad Orlicí – malý tábor

Mezi chatami je hřiště, ohniště, přístaviště lodiček, pískoviště. K chatám přísluší dřevěná herna s krbem, krytou verandou a pingpongem. Okolí vhodné pro cykloturistiku, v Hradci aquapark, hvězdárna. Možnost vyhlídk. letů. Ve Dvoře Králové ZOO. V dosahu Tep.-adršpašské skály.

Tábor Jana Amose Komenského v Bělči nad Orlicí – velký tábor

Zázemí pro toto souchatí je hřiště, ohniště, pískoviště, klubovna s krbem, pingpong Okolí vhodné pro cykloturistiku, v Hradci aquapark, hvězdárna. Možnost vyhlídk. letů. Ve Dvoře Králové ZOO. V dosahu Tep.-adršpašské skály. Hrady Litice, Potštejn, zámky Opočno, Náchod, Častolovice. Pohr.

Bílý Potok

Chalupa v Jizerkách. Plně vybavená kuchyně (lednice, sporák, mikrovlnka, rychl.konvice, myčka), jídelna, 1xsprcha, 2xWC. Sbor neposkytuje lůžkoviny - nutné vlast.spacáky. Na zahradě je ohniště. Možnost krásných výletů na oklní vrchy.

Daňkovice

Evangelická fara v Daňkovicích. Plně vybavená kuchyně (lednice, sporák, mikrovlnka, rychl.konvice), jídelna, sborová místnost, 2x sprcha, 2x WC. Neposkytujeme neposkytuje lůžkoviny - nutné vlastní spacáky. Na faře je 11 pevných lůžek, 2 rozkládací křesla a 2 matrace.

Přihlásit se k odběru Tábor pro děti