Odjinud

Tipy na vyzkoušené ubytování poskytované někým dalším (jiná církev než ČCE, necírkevní provozovatel, členové sborů...)

Penzion Betel - Praha

Penzion nacházející se na rozhraní malebných pražských Vinohrad a Vršovic je koncipován jako otevřený prostor pro klidné a příjemné přespání nad střechami Prahy.

Areál se nachází cca 16 km od Rakovníka, nad korytem řeky Berounky. Prostorná vytápěná zděná budova je rozdělena na dvě části, budovu A a budovu B. V budově A jsou k dispozici dvou až pětilůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.

Areál rekreačního střediska je umístěn v přírodě, na kraji lesa cca 12 km od Sedlčan. Vzdálenost od vesnice je cca 1 km.

Rekreační středisko Star Line Svor se nachází cca 5 km od Nového Boru, na konci obce Svor v Lužických horách a prošlo v nedávných letech kompletní rekonstrukcí a nabízí klientům komfortní ubytování ve zděných budovách nebo v dřevěných chatkách.

Mecnerburg

"Mecnerburg" je náš rodinný dům. Horní patro domu nabízíme k ubytování. Bydlíme na polosamotě, kde se za plotem zahrady pasou srnky. Vchod do domu je společný.

Svoboda nad Úpou

Soukromý dům "Muchomůrka" - pro pobyty křesťanské mládeže a rodinné pobyty. Vybavená kuchyň (lednice, mikrovlnka, v. konvice, sporák), společ. místnost, v objektu 3xWC, 3xsprch. kout, plynové topení, sušák na lyž. Vybavení. V blízkosti je několik obchodů a restaurací.

Horní Dubenky – kemp

Kemp (3 el.přípojky, WC, sprcha, společ. místnost s TV, pračka, zahradní nábytek). Několik ohnišť, přenosný gril, ping-pong, stolní fotbálek, připojení k internetu. Monžnost koupit mapy, suvenýry, pohledy, tipy na výlety na webu, bazény v Jihlavě, J.Hradci, Třeboni, Pelhřimově.

Horní Dubenky – Chadimův mlýn

Ubytování ve mlýně. Lednice, sporák, mikrovlnka, gril, rychlovarná konvice, kávovar, TV, několik ohnišť, přenosný gril, ping-pong, stolní fotbálek, připojení k internetu. Možnost pronajmout celý byt, nebo jednotlivé pokoje, možnost prohlídky mlynářského muzea a biofarmy.

Jimramov

Chalupa. 2xWC, sprcha, kuchyň (lednička, var.deska, mikrovlnka, rychl.konvice, nádobí), společenská místnost (krb, TV, DVD, hry, wifi), vytápění plynem, případně krb. Vložkou. Okolí vhodné pro rybaření, cyklistiku, běžky, sjezd. lyžování, houbaření, výlety.

Luh u Čími – tábořiště

Velký dům s pozemkem cca 2 ha u Slapské přehrady. Polní kuchyně má k dispozici ledničku, vaří se na plynových vařičích, umývárna s teplou vodou, WC. Zdarma k použití kanoe, pramice, pingpong, stol. fotbal, volejbalové hřiště.

Luh u Čími – ubytování v domě

Velký dům s pozemkem cca 2 ha. Dvoulůžkové i více lůžkové pokoje (se zdravotními matracemi), některé s vlastní koupelnou. Vaří se v kuchyni v domě, k dispozici je jídelna. V kuchyni velké lednice s mrazákem, mikrovlnka, nádobí. Zdarma k použití kanoe, pramice, pingpong, stol.

Malá Morávka

Rodinná farma. Sociální zařízení, společenská místnost (s TV, krbem, klavírem, knihami, časopisy), kuchyňka, vytápění, postele, sauna, ping pong, dětské hřiště, ohniště, zahrada, terasa. Možnost: kontaktu se zvířaty, projížděk na koních, stanovat na loukách, zapůjčky kol, projížďky na sa- ních.

Moraveč

Chalupa - v klidné části obce Moraveč u Pelhřimova, 100 m od lesa. Vybavení:

Suchý Důl

Chalupa vedle obydlí majitele. Vybavená obytná kuchyň, koupelna s vanou, WC, ložnice 4 lůžka, u chalupy zahrada. obchod v místě 400 m, restaurace 500 m, koupaliště 4 km, chalupa na klidném místě, krásná příroda, pěší a cyklo výlety, pískovcové skály, Polsko 25 km.

Hájenka Kolibiska - Slezské Beskydy

Chata je situována na samotě v lese s výborným dojezdem. Není zde signál. V kuchyňce jsou dva el. sporáky, lednička a veškeré vybavení. Ve společenské místnosti krb, klavír. V patře kulečník. Pokoje s patrovými postelemi - vlastní spacák. Venku ohniště a přírodní hřiště.

Přihlásit se k odběru Odjinud