Koupání

Rekreační ubytování na Mělníku

Farní sbor ČCE MĚLNÍK nabízí k rekreaci dvoulůžkový pokoj (možnost 1 přistýlky) v budově fary, včetně koupelny s WC, připojení k internetu, k dispozici je sborová kuchyňka.

Areál se nachází cca 16 km od Rakovníka, nad korytem řeky Berounky. Prostorná vytápěná zděná budova je rozdělena na dvě části, budovu A a budovu B. V budově A jsou k dispozici dvou až pětilůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.

Areál rekreačního střediska je umístěn v přírodě, na kraji lesa cca 12 km od Sedlčan. Vzdálenost od vesnice je cca 1 km.

Rekreační středisko Star Line Svor se nachází cca 5 km od Nového Boru, na konci obce Svor v Lužických horách a prošlo v nedávných letech kompletní rekonstrukcí a nabízí klientům komfortní ubytování ve zděných budovách nebo v dřevěných chatkách.

Tábor je postaven na okraji rozsáhlých lesních komplexů. Část hranice tábora je tvořena rybníkem s možností koupání a jízdy na lodích. Tábor je rozdělen do dvou částí (Malý a Velký tábor). V chatkách Malého tábora jsou akumulační kamna. Sociální zařízení je společné mimo chatky.

Luh u Čími – tábořiště

Velký dům s pozemkem cca 2 ha u Slapské přehrady. Polní kuchyně má k dispozici ledničku, vaří se na plynových vařičích, umývárna s teplou vodou, WC. Zdarma k použití kanoe, pramice, pingpong, stol. fotbal, volejbalové hřiště.

Luh u Čími – ubytování v domě

Velký dům s pozemkem cca 2 ha. Dvoulůžkové i více lůžkové pokoje (se zdravotními matracemi), některé s vlastní koupelnou. Vaří se v kuchyni v domě, k dispozici je jídelna. V kuchyni velké lednice s mrazákem, mikrovlnka, nádobí. Zdarma k použití kanoe, pramice, pingpong, stol.

Malá Morávka

Rodinná farma. Sociální zařízení, společenská místnost (s TV, krbem, klavírem, knihami, časopisy), kuchyňka, vytápění, postele, sauna, ping pong, dětské hřiště, ohniště, zahrada, terasa. Možnost: kontaktu se zvířaty, projížděk na koních, stanovat na loukách, zapůjčky kol, projížďky na sa- ních.

Moraveč

Chalupa - v klidné části obce Moraveč u Pelhřimova, 100 m od lesa. Vybavení:

Přeštice

Evangelická fara v Přešticích. Plně vybavená kuchyně (lednice, sporák, mikrovlnka, rychl.konvice) + malá jídelna, 4x místnost, 1x letiště na spaní, 1x vana, 2xWC. Nutné vlast.spacáky. WiFi internet. Případně další 2 sbor. místnosti. Jde o podkroví! Nutná domluva. Stravování: Vlastní.

Strměchy

Fara - bývalé hospodářské stavení, velká zahrada. Vybavení: 3x soc. zařízení; 2x sprchový kout; sb. místnost (zimní modlitebna), 3pokojový byt, plně vybavená kuchyň s el. sporákem a mikr. troubou, lednička, vytápění kamny na pevná paliva, v bytě 16 válend s matracemi, stolní tenis.

Přihlásit se k odběru Koupání