Sportovní hříště

Sportovní hřiště v místě pobytu (fotbal, volejbal)

Areál se nachází cca 16 km od Rakovníka, nad korytem řeky Berounky. Prostorná vytápěná zděná budova je rozdělena na dvě části, budovu A a budovu B. V budově A jsou k dispozici dvou až pětilůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.

Areál rekreačního střediska je umístěn v přírodě, na kraji lesa cca 12 km od Sedlčan. Vzdálenost od vesnice je cca 1 km.

Rekreační středisko Star Line Svor se nachází cca 5 km od Nového Boru, na konci obce Svor v Lužických horách a prošlo v nedávných letech kompletní rekonstrukcí a nabízí klientům komfortní ubytování ve zděných budovách nebo v dřevěných chatkách.

TZ YMCA Pastviny

Tábor je postaven na okraji rozsáhlých lesních komplexů. Část hranice tábora je tvořena rybníkem s možností koupání a jízdy na lodích. Tábor je rozdělen do dvou částí (Malý a Velký tábor). V chatkách Malého tábora jsou akumulační kamna. Sociální zařízení je společné mimo chatky.

Nové Město na Moravě

Přístavba za kostelem. Místnost v patře s 8 lůžky bez povlečení, v přízemí je k dispozici sprcha, WC, kuchyňka s lednicí a plynovým sporákem. Tento prostor je součástí tzv. presbyterny, která navazuje na evangelický kostel, zde se konají všechna sborová setkání. Vše je vytápěno plynem.

Luh u Čími – ubytování v domě

Velký dům s pozemkem cca 2 ha. Dvoulůžkové i více lůžkové pokoje (se zdravotními matracemi), některé s vlastní koupelnou. Vaří se v kuchyni v domě, k dispozici je jídelna. V kuchyni velké lednice s mrazákem, mikrovlnka, nádobí. Zdarma k použití kanoe, pramice, pingpong, stol.

Kraslice

Fara. 4x pokoj, 1x kuchyň, modlitebna (=jídelna), 2x sprcha, 4x WC, kostel a zahrada. Máme zájem jen o skupinky křesťanské mládeže s vlastními spacáky v počtu 8 - 25 osob.
V objektu je zákaz drog, alkoholu, cigaret a nemanželského sexu.

Chata Hluchová - Slezské Beskydy

Chata je situována na samotě v lese s výborným dojezdem. Není zde signál. V kuchyňce jsou dva el. sporáky, lednička a veškeré vybavení. Ve společenské místnosti krb, klavír. V patře kulečník. Pokoje s patrovými postelemi - vlastní spacák. Venku ohniště a přírodní hřiště.

Herlíkovice – chata Vilka

Horská chalupa - ideální pro větší skupiny, které chtějí trávit volný čas ve větším soukromí, v rámci samostatné budovy. Sociální zařízení jsou společná v rámci budovy. Vilka je vzdálena 50 m od hl. budovy. Bezbariérový přístup do přízemí Vilky.

Herlíkovice – hlavní budova

Hlavní budova - na této budově nejsou pokoje pro vozíčkáře. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou. Společné prostory bezbariérové. Vybavené školící centrum. K dispozici je herna se stol.fotbalem a tenisem, spol.

Džbánov

Evangelická fara ve Džbánově. Plně vybavená kuchyně (lednice, sporák, mikrovlnka, rychl.konvice), 2xWC. Sbor neposkytuje lůžkoviny - nutné vlastní spacáky. V obci je dětské a víceúčelové hřiště. Po dohodě možná prohlídka tolerančního kostela.

Daňkovice

Evangelická fara v Daňkovicích. Plně vybavená kuchyně (lednice, sporák, mikrovlnka, rychl.konvice), jídelna, sborová místnost, 2x sprcha, 2x WC. Neposkytujeme neposkytuje lůžkoviny - nutné vlastní spacáky. Na faře je 11 pevných lůžek, 2 rozkládací křesla a 2 matrace.

Tábor Jana Amose Komenského v Bělči nad Orlicí – velký tábor

Zázemí pro toto souchatí je hřiště, ohniště, pískoviště, klubovna s krbem, pingpong Okolí vhodné pro cykloturistiku, v Hradci aquapark, hvězdárna. Možnost vyhlídk. letů. Ve Dvoře Králové ZOO. V dosahu Tep.-adršpašské skály. Hrady Litice, Potštejn, zámky Opočno, Náchod, Častolovice. Pohr.

Tábor Jana Amose Komenského v Bělči nad Orlicí – hlavní budova

2-4 lůžkové pokoje. 2lůžkové mají vlastní hyg. zařízení, ostatní mají hyg. zařízení společné. Jídelna, klubovna, učebna. Okolí vhodné pro cykloturistiku, v Hradci aquapark, hvězdárna. Možnost vyhlídk. letů. Ve Dvoře Králové ZOO. V dosahu Tep.-adršpašské skály.

Přihlásit se k odběru Sportovní hříště