Chatkový areál se nachází na klidném místě uprostřed jihočeských lesů a rybníků v CHKO Třeboňsko, blízko Chlumu u Třeboně.V blízkém okolí je možnost skvělého koupání v pískovnách, řece i rybníkách.  Množství cyklostezek po rovinkách potěší zvláště manželky. Sjet si můžete i část Lužnice, která nás obtéká. V lesích je v červenci nesezbíratelné množství borůvek. Když je dobré počasí, rostou houby. Na své si přijdou rybáři, protože je v okolí spousta míst, kde si mohou zarybařit. U nás je prostě vše, co patří k prázdninám.

Dům setkání leží v malebném údolí východních Krkonoš, stranou turistického ruchu, přitom v blízkosti známých horských center: Jánské Lázně, Černá hora, Pec p.Sněžkou, Malá Úpa ad. Dům poskytuje své služby zájemcům o rekreaci, nebo vzdělávací, zážitkové a duchovní pobyty. Vlastníkem a provozovatelem je sdružení YMCA Setkání.

Sborový dům v bývalé kazatelské stanici Zhořec u Bezdružic (okr. Tachov, pozor na záměnu!) nabízí skromné podmínky k noclehu a procházkám krásnou krajinou Konstantinolázeňska, údolím potoka Hadovka a hlubokými lesy plnými zaniklých vesnic a meditativních míst. Blízké sbory jsou založené na základech reemigrantské vlny osidlovatelů ze Zelowa aj., kteří zde stále ještě žijí a vyprávějí své příběhy víry a za návštěvu tak stojí i nedělní bohoslužby. Známá trampská oblast skýtá spoustu cílů k výletům.

Varnsdorf - fara ČCE

Ubytování na faře ČCE ve Varnsdorfu je v malém bytě v 1.patře domu. Jsou to dva pokoje s kuchyňským koutem, v každém pokoji jsou 2 postele. Koupelna a samostatné WC jsou na chodbě hned vedle bytu. Kuchyňský kout je plně vybaven: lednička, sporák, dřez, nádobí, rychlovarná konvice.

Sola Gratia - Bystřice pod Hostýnem

SOLA GRATIA je ideálním místem pro odpočinek, setkávání či odborné semináře. Od roku 2015 spravuje areál Diakonie Českobratrské církve evangelické (Diakonie ČCE).
Areál se nachází na východní Moravě ve městě Bystřice pod Hostýnem na úpatí malebných Hostýnských vrchů, které získaly název od legendárního poutního místa Hostýn.
Stejně jako v minulosti tak bude středisko Sola gratia využíváno multifunkčně.

Fara v Libštátě. Jde o volně stojící dům na okraji vesnice s oplocenou zahradou a altánem, vedle kostela se hřbitovem, zatravněné hřiště, řeka Oleška, parkoviště za domem. Vhodné místo pro pěší turistiku i cyklistiku na jaře, v létě i na podzim.

Kraslice

V současné době je objekt využíván pro ubytování ukrajinských válečných uprchlíků (matky s dětmi), takže přinejmenším do léta 2023 nebude objekt k dispozici pro církevní rekreanty. Děkujeme za pochopení.