Pískoviště

Rekreační ubytování na Mělníku

Farní sbor ČCE MĚLNÍK nabízí k rekreaci dvoulůžkový pokoj (možnost 1 přistýlky) v budově fary, včetně koupelny s WC, připojení k internetu, k dispozici je sborová kuchyňka.

Areál rekreačního střediska je umístěn v přírodě, na kraji lesa cca 12 km od Sedlčan. Vzdálenost od vesnice je cca 1 km.

Fara ČCE Teplá

Fara je jednopatrový dům se zahradou a dvorem. Hostinské pokoje s příslušenstvím v patře,kuchyň v přízemí. Možnost parkovat na dvoře fary. Oblast Slavkovský les. Možnost cyklistiky, koupání dostupné, výlety na hrady, blízkost Mariánských Lázní, Karlových Varů, dostupné vlakem.

Mecnerburg

"Mecnerburg" je náš rodinný dům. Horní patro domu nabízíme k ubytování. Bydlíme na polosamotě, kde se za plotem zahrady pasou srnky. Vchod do domu je společný.

Rekreační ubytování v Mělníku

Tábor je postaven na okraji rozsáhlých lesních komplexů. Část hranice tábora je tvořena rybníkem s možností koupání a jízdy na lodích. Tábor je rozdělen do dvou částí (Malý a Velký tábor). V chatkách Malého tábora jsou akumulační kamna. Sociální zařízení je společné mimo chatky.

Tábor Jana Amose Komenského v Bělči nad Orlicí – velký tábor

Zázemí pro toto souchatí je hřiště, ohniště, pískoviště, klubovna s krbem, pingpong Okolí vhodné pro cykloturistiku, v Hradci aquapark, hvězdárna. Možnost vyhlídk. letů. Ve Dvoře Králové ZOO. V dosahu Tep.-adršpašské skály. Hrady Litice, Potštejn, zámky Opočno, Náchod, Častolovice. Pohr.

Broumov

UBYTOVÁNÍ VE SBOROVÉM DOMĚ ČCE V BROUMOVĚ
Nabízíme vám ubytování v našem sborovém domě v Broumově.

Přihlásit se k odběru Pískoviště