Víkendovka

Brandýs nad Labem

V prostoru modlitebny je možné nocování na dovezených karimatkách (podlaha

je vyhřívaná) pro max 15-20 lidí. Vedle modlitebny je vybavená kuchyňka

(lednice, mikrovlnka, sporák, rychlovarná konvice) a místnost pro společné

Letohrad

Sborový dům. Jeden 2 lůžkový pokoj s 2 přistýlkami a kuchyňkou s lednicí, WC, sprcha , druhý "mládežnický" bez kuchyňky, s patrovou palandou (manželská postel - vejde se i 1 až 2 děti podle věku, nahoře další 2-3 místa) + další lůžko zvlášť.

Zborový dom Milosť Batizovce/Vysoké Tatry

Zborový dom umiestnený vo farskom dvore s plne vybavenou kuchyňou a jedálňou, s veľkou zborovou miestnosťou. Vo dvore možnosť športov - vlastné ihrisko/volejbal-futbal/ vo dvore. pripojenie wifi.

Zborový dom Svornosť, Gerlachov, Vysoké Tatry

Ubytovanie v dvoch objektoch: Zborový dom a bývalá škola. Zborový dom poskytuje ubytovanie v 5 izbách po 4 postele. 3 kúpeľne, 2xkuchyňa, jedáleň, spoločenská miestnosť, wifi, mirkovlna rura, rúra, chladničky

Skola:3 izby, 14 postelí, kupelna, kuchyna, chladnička

Ubytovanie pri kostole (Vysoké Tatry)

CZ ECAV Mengusovce ponúka ubytovanie v obci Štôla, ktorá sa nachádza vo vynikajúcej polohe Vysokých Tatier (15 km od Popradu, 10 km od Štrbského plesa, 10 km od St. Smokovca).

Ubytovňa je v tesnej blízkosti evanjelického kostola a patrí k nej aj veľká záhrada.

Penzion Betel - Praha

Penzion nacházející se na rozhraní malebných pražských Vinohrad a Vršovic je koncipován jako otevřený prostor pro klidné a příjemné přespání nad střechami Prahy.

FS ČCE v Jeseníku stále ještě nabízí volné termíny v hostovských pokojích na faře. Přijeďte si odpočinout do lázeňského města pod štíty hor. Výborné podmínky pro turistiku i cykloturistiku. K dispozici 2 pokoje.

Areál se nachází cca 16 km od Rakovníka, nad korytem řeky Berounky. Prostorná vytápěná zděná budova je rozdělena na dvě části, budovu A a budovu B. V budově A jsou k dispozici dvou až pětilůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.

Areál rekreačního střediska je umístěn v přírodě, na kraji lesa cca 12 km od Sedlčan. Vzdálenost od vesnice je cca 1 km.

Rekreační středisko Star Line Svor se nachází cca 5 km od Nového Boru, na konci obce Svor v Lužických horách a prošlo v nedávných letech kompletní rekonstrukcí a nabízí klientům komfortní ubytování ve zděných budovách nebo v dřevěných chatkách.

Dnes nevyužívaný sborový dům v bývalé kazatelské stanici Zhořec u Bezdružic (okr.

Volné termíny pro léto 2020:

27.6.-11.7.2020, 8.8.-15.8.2020, 22.8.-29.8.2020

Fara ČCE Teplá

Fara je jednopatrový dům se zahradou a dvorem. Hostinské pokoje s příslušenstvím v patře,kuchyň v přízemí. Možnost parkovat na dvoře fary. Oblast Slavkovský les. Možnost cyklistiky, koupání dostupné, výlety na hrady, blízkost Mariánských Lázní, Karlových Varů, dostupné vlakem.

Mecnerburg

"Mecnerburg" je náš rodinný dům. Horní patro domu nabízíme k ubytování. Bydlíme na polosamotě, kde se za plotem zahrady pasou srnky. Vchod do domu je společný.

Pages

Subscribe to Víkendovka