Sborový pobyt

Areál se nachází cca 16 km od Rakovníka, nad korytem řeky Berounky. Prostorná vytápěná zděná budova je rozdělena na dvě části, budovu A a budovu B. V budově A jsou k dispozici dvou až pětilůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.

Areál rekreačního střediska je umístěn v přírodě, na kraji lesa cca 12 km od Sedlčan. Vzdálenost od vesnice je cca 1 km.

Rekreační středisko Star Line Svor se nachází cca 5 km od Nového Boru, na konci obce Svor v Lužických horách a prošlo v nedávných letech kompletní rekonstrukcí a nabízí klientům komfortní ubytování ve zděných budovách nebo v dřevěných chatkách.

Dnes nevyužívaný sborový dům v bývalé kazatelské stanici Zhořec u Bezdružic (okr.

TZ YMCA Pastviny

Tábor je postaven na okraji rozsáhlých lesních komplexů. Část hranice tábora je tvořena rybníkem s možností koupání a jízdy na lodích. Tábor je rozdělen do dvou částí (Malý a Velký tábor). V chatkách Malého tábora jsou akumulační kamna. Sociální zařízení je společné mimo chatky.

Sola Gratia - Bystřice pod Hostýnem

SOLA GRATIA je ideálním místem pro odpočinek, setkávání či odborné semináře. Od roku 2015 spravuje areál Diakonie Českobratrské církve evangelické (Diakonie ČCE).

Velká Lhota u Dačic

Sborový dům. Vybavení: Sociální zařízení, vybavená kuchyňka, jídelna, společenská místnost. Vlasní lůžkoviny vítány. K dispozici - zatrav-něná zahrada, WIFI, není TV. Možnost návštěvy tolerančního areálu, turistické a cyklo trasy, koupání, dětské hřiště.

Tis

Sborový dům ČCE - samota v podhůří Orlických hor. Vybavení: 5 x sociální zařízení, 2 x sprcha, jídelna, variabilní modlitebna, vybavená kuchyně, 16 postelí, zbytek molitan, vytápění pro 16 lůžek, venku hřiště u potoka, ohniště. Včas objednat. Bohoslužby 1. a 3.

Svoboda nad Úpou

Soukromý dům "Muchomůrka" - pro pobyty křesťanské mládeže a rodinné pobyty. Vybavená kuchyň (lednice, mikrovlnka, v. konvice, sporák), společ. místnost, v objektu 3xWC, 3xsprch. kout, plynové topení, sušák na lyž. Vybavení. V blízkosti je několik obchodů a restaura- cí.

Přihlásit se k odběru Sborový pobyt