Obchod v místě

Rekreační ubytování na Mělníku

Farní sbor ČCE MĚLNÍK nabízí k rekreaci dvoulůžkový pokoj (možnost 1 přistýlky) v budově fary, včetně koupelny s WC, připojení k internetu, k dispozici je sborová kuchyňka.

FS ČCE v Jeseníku stále ještě nabízí volné termíny v hostovských pokojích na faře. Přijeďte si odpočinout do lázeňského města pod štíty hor. Výborné podmínky pro turistiku i cykloturistiku. K dispozici 2 pokoje.

Rekreační středisko Star Line Svor se nachází cca 5 km od Nového Boru, na konci obce Svor v Lužických horách a prošlo v nedávných letech kompletní rekonstrukcí a nabízí klientům komfortní ubytování ve zděných budovách nebo v dřevěných chatkách.

Fara ČCE Teplá

Fara je jednopatrový dům se zahradou a dvorem. Hostinské pokoje s příslušenstvím v patře,kuchyň v přízemí. Možnost parkovat na dvoře fary. Oblast Slavkovský les. Možnost cyklistiky, koupání dostupné, výlety na hrady, blízkost Mariánských Lázní, Karlových Varů, dostupné vlakem.

Varnsdorf - fara ČCE

Ubytování na faře ČCE ve Varnsdorfu je v malém bytě v 1.patře domu. Jsou to dva pokoje s kuchyňským koutem, v každém pokoji jsou 2 postele. Koupelna a samostatné WC jsou na chodbě hned vedle bytu. Kuchyňský kout je plně vybaven: lednička, sporák, dřez, nádobí, rychlovarná konvice.

Rekreační ubytování v Mělníku

Svoboda nad Úpou

Soukromý dům "Muchomůrka" - pro pobyty křesťanské mládeže a rodinné pobyty. Vybavená kuchyň (lednice, mikrovlnka, v. konvice, sporák), společ. místnost, v objektu 3xWC, 3xsprch. kout, plynové topení, sušák na lyž. Vybavení. V blízkosti je několik obchodů a restaurací.

Broumov

UBYTOVÁNÍ VE SBOROVÉM DOMĚ ČCE V BROUMOVĚ
Nabízíme vám ubytování v našem sborovém domě v Broumově.

Děčín

Evangelická fara v Děčíně. Přízemí: Plně vybavená kuchyně (sporák, lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice), 1x WC, sprchový kout, po dohodě sborová místnost. Nocležna: 5 lůžek, v kuchyňce tekoucí voda, rychlovarná konvice, WC (bez koupelny), WiFi.

Hájenka Kolibiska - Slezské Beskydy

Chata je situována na samotě v lese s výborným dojezdem. Není zde signál. V kuchyňce jsou dva el. sporáky, lednička a veškeré vybavení. Ve společenské místnosti krb, klavír. V patře kulečník. Pokoje s patrovými postelemi - vlastní spacák. Venku ohniště a přírodní hřiště.

Horní Čermná

Evangelická fara, hostinský pokoj dvoulůžkový. Vybavená kuchyňka, koupelna, WC.

Sola Fide - Janské Lázně

Rekreační středisko - vhodné pro rodiny, rekondiční poby- ty, semináře, školení, sborové pobyty. Objekt je bezbariérový. 6 pokojů má spec.vybavení pro tělesně postižené. K dispozice je společenská místnost, klubovna, herna pro děti, pingpong.

Přihlásit se k odběru Obchod v místě