Individuální rekreace

Ubytovanie pri kostole (Vysoké Tatry)

CZ ECAV Mengusovce ponúka ubytovanie v obci Štôla, ktorá sa nachádza vo vynikajúcej polohe Vysokých Tatier (15 km od Popradu, 10 km od Štrbského plesa, 10 km od St. Smokovca).

Ubytovňa je v tesnej blízkosti evanjelického kostola a patrí k nej aj veľká záhrada.

Penzion Betel - Praha

Penzion nacházející se na rozhraní malebných pražských Vinohrad a Vršovic je koncipován jako otevřený prostor pro klidné a příjemné přespání nad střechami Prahy.

FS ČCE v Jeseníku stále ještě nabízí volné termíny v hostovských pokojích na faře. Přijeďte si odpočinout do lázeňského města pod štíty hor. Výborné podmínky pro turistiku i cykloturistiku. K dispozici 2 pokoje.

Dnes nevyužívaný sborový dům v bývalé kazatelské stanici Zhořec u Bezdružic (okr.

Fara ČCE

Fara je jednopatrový dům se zahradou a dvorem. Hostinské pokoje s příslušenstvím v patře,kuchyň v přízemí. Možnost parkovat na dvoře fary. Oblast Slavkovský les. Možnost cyklistiky, koupání dostupné, výlety na hrady, blízkost Mariánských Lázní, Karlových Varů, dostupné vlakem.

Mecnerburg

"Mecnerburg" je náš rodinný dům. Horní patro domu nabízíme k ubytování. Bydlíme na polosamotě, kde se za plotem zahrady pasou srnky. Vchod do domu je společný.

Varnsdorf - fara ČCE

Ubytování na faře ČCE ve Varnsdorfu je v malém bytě v 1.patře domu. Jsou to dva pokoje s kuchyňským koutem, v každém pokoji jsou 2 postele. Koupelna a samostatné WC jsou na chodbě hned vedle bytu. Kuchyňský kout je plně vybaven: lednička, sporák, dřez, nádobí, rychlovarná konvice.

Rekreační ubytování v Mělníku

Velká Lhota u Dačic

Sborový dům. Vybavení: Sociální zařízení, vybavená kuchyňka, jídelna, společenská místnost. Vlasní lůžkoviny vítány. K dispozici - zatrav-něná zahrada, WIFI, není TV. Možnost návštěvy tolerančního areálu, turistické a cyklo trasy, koupání, dětské hřiště.

Veselí u Dalečína

Fara, hostovský pokoj + další místnosti. Vybavení: Sociální zařízení, společenská místnost, kuchyňka, vytápění, postele, matrace. V místě není obchod - až v Dalečíně (4 km), Vírská přehrada - bez možnosti koupání, možnost turistiky, cykloturistiky, běžky.

Přihlásit se k odběru Individuální rekreace