Individuální rekreace

Stříbro

Ubytování ve zrekonstruovaném památkově chráněném domě na hlavním stříbrském náměstí.

V podkrovní garsonce je samostatné modernizované sociální zázemí i kuchyňká linka s ledničkou a mikrovlnkou (nádobí omezeně). Ke spaní je k dispozici dvoulůžkový rozkládací gauč.

Domeček Nymburk

Farní sbor ČCE v Nymburce nabízí možnost ubytování ve svém areálu v sousedství evangelického kostela a fary.

Ubytování u Bendů

Letohrad

Sborový dům. Jeden 2 lůžkový pokoj s 2 přistýlkami a kuchyňkou s lednicí, WC, sprcha , druhý "mládežnický" bez kuchyňky, s patrovou palandou (manželská postel - vejde se i 1 až 2 děti podle věku, nahoře další 2-3 místa) + další lůžko zvlášť.

Zborový dom Milosť Batizovce/Vysoké Tatry

Zborový dom umiestnený vo farskom dvore s plne vybavenou kuchyňou a jedálňou, s veľkou zborovou miestnosťou. Vo dvore možnosť športov - vlastné ihrisko/volejbal-futbal/ vo dvore. pripojenie wifi.

Zborový dom Svornosť, Gerlachov, Vysoké Tatry

Ubytovanie v dvoch objektoch: Zborový dom a bývalá škola. Zborový dom poskytuje ubytovanie v 5 izbách po 4 postele. 3 kúpeľne, 2xkuchyňa, jedáleň, spoločenská miestnosť, wifi, mirkovlna rura, rúra, chladničky

Skola:3 izby, 14 postelí, kupelna, kuchyna, chladnička

Rekreační ubytování na Mělníku

Farní sbor ČCE MĚLNÍK nabízí k rekreaci dvoulůžkový pokoj (možnost 1 přistýlky) v budově fary, včetně koupelny s WC, připojení k internetu, k dispozici je sborová kuchyňka.

Ubytovanie pri kostole (Vysoké Tatry)

CZ ECAV Mengusovce ponúka ubytovanie v obci Štôla, ktorá sa nachádza vo vynikajúcej polohe Vysokých Tatier (15 km od Popradu, 10 km od Štrbského plesa, 10 km od St. Smokovca).

Ubytovňa je v tesnej blízkosti evanjelického kostola a patrí k nej aj veľká záhrada.

Penzion Betel - Praha

Penzion nacházející se na rozhraní malebných pražských Vinohrad a Vršovic je koncipován jako otevřený prostor pro klidné a příjemné přespání nad střechami Prahy.

FS ČCE v Jeseníku stále ještě nabízí volné termíny v hostovských pokojích na faře. Přijeďte si odpočinout do lázeňského města pod štíty hor. Výborné podmínky pro turistiku i cykloturistiku. K dispozici 2 pokoje.

Chatkový areál se nachází na klidném místě uprostřed jihočeských lesů a rybníků v CHKO Třeboňsko, blízko Chlumu u Třeboně.V blízkém okolí je možnost skvělého koupání v pískovnách, řece i rybníkách.  Množství cyklostezek po rovinkách potěší zvláště manželky.

Dnes nevyužívaný sborový dům v bývalé kazatelské stanici Zhořec u Bezdružic (okr.

Volné termíny pro léto 2020:

Volno je již jen v září

Fara ČCE Teplá

Fara je jednopatrový dům se zahradou a dvorem. Hostinské pokoje s příslušenstvím v patře,kuchyň v přízemí. Možnost parkovat na dvoře fary. Oblast Slavkovský les. Možnost cyklistiky, koupání dostupné, výlety na hrady, blízkost Mariánských Lázní, Karlových Varů, dostupné vlakem.

Mecnerburg

"Mecnerburg" je náš rodinný dům. Horní patro domu nabízíme k ubytování. Bydlíme na polosamotě, kde se za plotem zahrady pasou srnky. Vchod do domu je společný.

Varnsdorf - fara ČCE

Ubytování na faře ČCE ve Varnsdorfu je v malém bytě v 1.patře domu. Jsou to dva pokoje s kuchyňským koutem, v každém pokoji jsou 2 postele. Koupelna a samostatné WC jsou na chodbě hned vedle bytu. Kuchyňský kout je plně vybaven: lednička, sporák, dřez, nádobí, rychlovarná konvice.

Pages

Subscribe to Individuální rekreace