Stříbro

Ubytování ve zrekonstruovaném památkově chráněném domě na hlavním stříbrském náměstí.

V podkrovní garsonce je samostatné modernizované sociální zázemí i kuchyňká linka s ledničkou a mikrovlnkou (nádobí omezeně). Ke spaní je k dispozici dvoulůžkový rozkládací gauč.

Lůžkoviny a ručníky pouze na vyžádání za poplatek 50 Kč/os.

Možnost uskladnění kol na uzamykatelné chodbě.

Pohyb po společných prostorách omezený z důvodu zamykání.

Další informace rádi poskytneme.

Hledáte komfortní ubytování na Vysočině? Jste na správném místě – vítejte na webových stránkách Penzionu Kadeřávek a Chalupy U Potoka. Nabízíme příjemné ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech. Přijeďte ochutnat pohádkové buchty, které pro ubytované hosty upečeme na přání. Chcete si koupit jehněčí BIO maso nebo vyčiněné ovčí kůže? Tak přijeďte vy i vaše děti. Věříme, že si odnesete příjemné zážitky. V obou objektech je připojení k WiFi zdarma.

Orlová - město

Sborový dům. WC a sprcha přímo u pokoje, varná konvice, další vybavení ve sborové kuchyňce (mikrovlnka, lednička, nádobí…) Orlová může být východiskem pro poznávání Ostravy nebo Karvinska. Například Colours of Ostrava. Pravidelné gospelové workshopy přímo v domě.

Ostrava

Evangelická fara v Ostravě.

Ubytování na faře je určeno pro členy a přátele církve.

Neúplně vybavená kuchyně (rychlovarná konvice konvice, příbor, hrnečky, ev. mikrovlnka), 1x sprcha, 1x WC.
K dispozici WiFi.

Eventuálně: možnost ubytování na farní zahradě (stany s sebou, přístup k WC zajištěn).

Po dohodě možnost prohlídky kostela. Fara se nachází přímo v centru Ostravy.

Praha - Kostel u Jákobova žebříku

Ubytovací zařízení při kostele U Jákobova žebříku na okraji lesoparku. 2 pokoje ve 2 a 3 n.p. jsou stand. vybavené a mají vlastní koupelnu (umývadlo, sprcha, WC). Pro přípravu snídaní je k dispozici vyba-vená kuchyňka a jídelna. Pronajímáme také prostory pro vzdělávání především v soc. oblasti. Centrum je převážně bezbariérové. Menší sál - kapacita 25 lidí, velký sál - kapacita 90 lidí. K dispozici je dataprojektor, plátno, flipchart.