Bezbariérové prostory

Ubytovanie pri kostole (Vysoké Tatry)

CZ ECAV Mengusovce ponúka ubytovanie v obci Štôla, ktorá sa nachádza vo vynikajúcej polohe Vysokých Tatier (15 km od Popradu, 10 km od Štrbského plesa, 10 km od St. Smokovca).

Ubytovňa je v tesnej blízkosti evanjelického kostola a patrí k nej aj veľká záhrada.

Areál se nachází cca 16 km od Rakovníka, nad korytem řeky Berounky. Prostorná vytápěná zděná budova je rozdělena na dvě části, budovu A a budovu B. V budově A jsou k dispozici dvou až pětilůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.

Tábor je postaven na okraji rozsáhlých lesních komplexů. Část hranice tábora je tvořena rybníkem s možností koupání a jízdy na lodích. Tábor je rozdělen do dvou částí (Malý a Velký tábor). V chatkách Malého tábora jsou akumulační kamna. Sociální zařízení je společné mimo chatky.

Sola Gratia - Bystřice pod Hostýnem

SOLA GRATIA je ideálním místem pro odpočinek, setkávání či odborné semináře. Od roku 2015 spravuje areál Diakonie Českobratrské církve evangelické (Diakonie ČCE).

Church Penzion – Praha

Pension v centru Prahy. Na každém pokoji je umyvadlo s teplou a studenou vodou. Na každém poschodí je lednička. Kuchyňka a společen-ská místnost je ve 4. a 5 . patře. Objekt má výtah. Recepce pensionu je otevřena nepřetržitě. Pension se nachází v blízkosti Václavského náměstí.

Praha - Kostel u Jákobova žebříku

Ubytovací zařízení při kostele U Jákobova žebříku na okraji lesoparku. 2 pokoje ve 2 a 3 n.p. jsou stand. vybavené a mají vlastní koupelnu (umývadlo, sprcha, WC). Pro přípravu snídaní je k dispozici vyba-vená kuchyňka a jídelna. Pronajímáme také prostory pro vzdělávání především v soc. oblasti.

Sola Fide - Janské Lázně

Rekreační středisko - vhodné pro rodiny, rekondiční poby- ty, semináře, školení, sborové pobyty. Objekt je bezbariérový. 6 pokojů má spec.vybavení pro tělesně postižené. K dispozice je společenská místnost, klubovna, herna pro děti, pingpong.

Herlíkovice – chata Vilka

Horská chalupa - ideální pro větší skupiny, které chtějí trávit volný čas ve větším soukromí, v rámci samostatné budovy. Sociální zařízení jsou společná v rámci budovy. Vilka je vzdálena 50 m od hl. budovy. Bezbariérový přístup do přízemí Vilky.

Herlíkovice – hlavní budova

Hlavní budova - na této budově nejsou pokoje pro vozíčkáře. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou. Společné prostory bezbariérové. Vybavené školící centrum. K dispozici je herna se stol.fotbalem a tenisem, spol.

Přihlásit se k odběru Bezbariérové prostory