Verze pro tiskPDF verze

Fara v Libštátě. Jde o volně stojící dům na okraji vesnice se zahradou a altánem, vedle je kostel se hřbitovem, zatravněné hřiště, řeka Oleška, parkoviště za domem. Vhodné místo pro pěší turistiku i cyklistiku na jaře, v létě i na podzim. Nedaleko jsou města: Lomnice nad Popelkou (6km), Nová Paka (10km), Semily (10km), Jilemnice (13km), Jičín (18 km) s mnoha pamětihodnostmi; přírodní zajímavosti v okolí - rozhledna Tábor, Kozákov s drahokamy, zřícenina hradu Kumburk, Riegrova stezka kolem Jizery, Bozkovské jeskyně, rozhledna Štěpánka s náhrobkem Járy Cimrmana, nedaleko muzeum a rozhledna Járy Cimrmana, továrna na dřevěné hračky Detoa v Albrechticích u Tanvaldu, výrobna vánočních ozdob v Poniklé atd. Vhodné místo i pro ubytování v zimě - možnost lyžovaní, za dobrých sněhových podmínek krásné běžecké tratě kolem Lomnice a Jilemnice, sjezdovky i v okolí, 20km do Krkonoš. Hosté jsou velmi vítáni na nedělních bohoslužbách, svou účastí povzbudí obecentství sboru. Proto upřednostňujeme členy ČCE či jiných církví.

Poskytovatel:

Typ ubytování:

Druh pobytu:

Provoz:

Celoročně
Údaje o objektu

Maximální kapacita:

Počet pokojů:

přízemí: garsonka - 2-3 lůžka+kuchyňský kout, kancelář - 4 lůžka+kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a WC, samostatné WC, společenská místnost (jídelna), malá lednička 1. patro: 4 pokoje (1x2 lůžka, 1x8 lůžek, 1x4 lůžka, 1x2-4 lůžka), koupelna s pračkou (vana a sprcha)+WC, kuchyň - myčka, plynový sporák s el.troubou, chladnička, mrazák 40 l, varná konvice půda - místnost vhodná k přespání - válendy pro 5 osob, dalších 5 možnost spaní na matracích

Možnosti stravování:

Vybavení:

Domácí zvířata:

Cena ubytování:

Náklady spojené s ubytováním: v létě: 140 Kč na osobu a den, dítě od 2 do 15 let 100 Kč na den. v zimě: 180 Kč na osobu a den, dítě od 2 do 15 let 140 Kč na den. Lůžkoviny na požádání (v omezeném počtu 15 ks) za jednorázový poplatek 150 Kč (deka, polštář, povlečení). Rodinám s větším počtem dětí a sociálně slabším a větším skupinám (nad 20 osob) při ubytování na déle než týden na požádání možná sleva.

Kontaktní osoba:

Abigail Hudcová