Dům setkání Albeřice

Verze pro tiskPDF verze

Dům setkání leží v malebném údolí východních Krkonoš, stranou turistického ruchu, přitom v blízkosti známých horských center: Jánské Lázně, Černá hora, Pec p.Sněžkou, Malá Úpa ad. Dům poskytuje své služby zájemcům o rekreaci, nebo vzdělávací, zážitkové a duchovní pobyty. Vlastníkem a provozovatelem je sdružení YMCA Setkání.

Objekt prošel v posledních letech rekonstrukcí a nabízí příjemné prostředí v rodinné atmosféře, ke které přispívá vstřícný personál.
Kapacita ubytování a stravování je 50 osob.
Předností pro větší skupiny, nebo plně obsazený objekt jsou prostorné společenské místnosti a plochy - jídelna, klubovna s krbem, učebna/místnost se stolním tenisem, hala se stolním fotbalem, kaple ad. pro variabilní možnost využití. 

Možnosti vyžití - zima: Vlek u Staré Celnice - 10 min pěšky od domu, 3 svahy, 600 m sjezdovky, bez čekáni, 300 Kc/den, školička, půjčovna, servis, občerstvení, vhodný i pro děti a začátečníky. Udržované běžkařské tratě na Rýchory nebo Pomezní Boudy. Pro náročné lyžaře SkiResort Černá hora - Pec ad.

Možnosti vyžití - léto: Turistické trasy – českopolský přechod, vyhlídková místa Rýchory, Cestník, Pomezní Boudy, Sněžka..., hřebenové cesty, údolní trasy, naučné stezky – komentované trasy po okolí se zajímavými místy. Pro horská kola - cyklotrasy.  

Poskytovatel: 

Typ ubytování: 

Druh pobytu: 

Provoz: 

Ubytování i stravu poskytujeme celoročně. Víkendové pobyty s plnou penzí. Týdenní pobyty s polopenzí.
Údaje o objektu

Maximální kapacita: 

50

Počet pokojů: 

17 pokojů z nichž, 5 s vlastním sociálním zarizením, na některých je možnost umístění přistýlek či postýlek

Možnosti stravování: 

Vybavení: 

Domácí zvířata: 

Po dohodě

Cena ubytování: 

Pokoj STANDARD bez sociálního zařízení (lůžkoviny): 240 Kč/lůžko/noc. Pokoj KOMFORT se sociálním zařízením (lůžkoviny, ručník, osuška): 360 Kč/lůžko/noc. Skupinám nad 30 lidí poskytujeme, mimo zimní sezonu, slevu 10%. Podrobnější ceník ubytování i stravování na www.alberice.setkani.org . Zde najdete také on-line objednávkový kalendář.
Kontaktní informace

Kontaktní osoba: 

správce - Josef Náprstek

Telefon: 

+ 420 736 537 122

E-mail: 

Adresa kontaktní osoby: 

YMCA Setkání
Dolní Albeřice 1
542 26 Horní Maršov

Adresa nabízeného objektu: 

Dolní Albeřice 1
542 26 Horní Maršov
Czech Republic
Dům setkání Albeřice
Dům setkání Albeřice
Dům setkání Albeřice
Dům setkání Albeřice
Dům setkání Albeřice
Dům setkání Albeřice

Soubor k přiložení: 

Aktualizováno: 

Wednesday, March 29, 2017