Úštěk

Verze pro tiskPDF verze

Ubytování s možností vlastního stravování se nachází v nově zrekonstruovaném podkroví sborového domu v historickém jádru městské památkové rezervace Úštěk. Je určeno všem, kdo se spokojí s jednoduchým vybavením – věřícím i nevěřícím, jednotlivcům i skupinám.

K dispozici jsou čtyři dvoulůžkové pokoje, z toho tři s přistýlkou na palandách (celkem 14 lůžek vč. přistýlek). Dva pokoje mají vlastní koupelnu a WC. Menší centrálně umístěná společná jídelna má dobře vybavenou kuchyňskou linku (lednička, sporák, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice). Hosté mohou využít i dvorek pro posezení a na vyžádání i malou modlitebnu pro skupinové aktivity.

Ubytování provozuje Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Chotiněvsi.

Kam v okolí?

Úštěk je výchozím místem pro rodinnou, oddechovou i aktivní dovolenou. Okolní krajina na rozhraní Českého středohoří a nedalekého Kokořínska zve k výletům chodce, cyklisty i autoturisty. Lákavé jsou výletní cíle jako hrad Helfenburk, městečko Levín, muzeum Vísecká rychta v Kravařích, skanzen v Zubrnicíchúzkokolejkou do Velkého Března, či vrcholy Českého středohoří s úchvatnými vyhlídkami – Sedlo, Trojhora, Kalich, Ronov. V okolí se také nachází několik obnovených rozhleden (Víťova vyhlídka, Na Hořidlech u Chotiněvsi a Kohout u Valkeřic). Oblíbené jsou okolní lesy v době houbařské sezóny. K návštěvě zvou zámky v Ploskovicích, Velkém Březně. U Úštěku se nachází jezero Chmelař s možností koupání a písečnými plážemi. Samotné město nabízí kromě procházky historickými uličkami také návštěvu židovské synagogy a hřbitova, Pikartské věže a dalších pozoruhodností. Tradicí se staly také historické jarmarky v Úštěku.

Poskytovatel: 

Typ ubytování: 

Druh pobytu: 

Provoz: 

duben - říjen
Údaje o objektu

Maximální kapacita: 

10

Počet pokojů: 

4

Možnosti stravování: 

Vybavení: 

Domácí zvířata: 

Ne

Cena ubytování: 

viz Ceník
Kontaktní informace

Kontaktní osoba: 

kurátorka sboru

Telefon: 

604511701

E-mail: 

Adresa kontaktní osoby: 

Alena Hálová
Horní Řepčice 58
411 45 Úštěk

Adresa nabízeného objektu: 

Mírové nám. 52
411 45 Úštěk
Česká republika
Úštěk
Úštěk
Úštěk
Úštěk
Úštěk
Úštěk
Úštěk
Úštěk
Úštěk
Úštěk

Soubor k přiložení: 

Aktualizováno: 

Sobota, Květen 21, 2016