Verze pro tiskPDF verze

Tábor je postaven na okraji rozsáhlých lesních komplexů. Část hranice tábora je tvořena rybníkem s možností koupání a jízdy na lodích. Tábor je rozdělen do dvou částí (Malý a Velký tábor). V chatkách Malého tábora jsou akumulační kamna. Sociální zařízení je společné mimo chatky. Jsou zde sprchy s teplou vodou, umyvadla a WC. K dispozici jsou dvě herny. V letní jídelně jsou krbová kamna.

Celoroční ubytování
Hlavní budova tábora je v provozu celoročně. Objekt má vlastní jídelnu, klubovnu a učebnu. V přízemí je bezbariérový pokoj. Pokoje hostů jsou dvou až čtyřlůžkové, vybavené umyvadlem s teplou a studenou vodou, sociální zařízení je společné na patře, dvoulůžkové pokoje mají sociální zařízení vlastní. V hlavní budově je k dispozici mincovní telefonní automat.

Akce Českobratrské církve evangelické
Největší část letní sezony tábora je tvořena akcemi Českobratrské církve evangelické, která zde pořádá dětské tábory, rodinné rekreace, tábor pro postižené děti, rekreace pro rodiny s postiženými dětmi, pobyt pro seniory a evangelizační kurz. Hledáte-li bližší informace k těmto akcím, můžete navštívit stránky evangnet.cz

Více informací též u jednotlivých součástí tábora: TJAK - hlavní budova, TJAK - malý tábor, TJAK - velký tábor

Poskytovatel:

Typ ubytování: