Celoroční ubytování
Hlavní budova tábora je v provozu celoročně. Objekt má vlastní jídelnu, klubovnu a učebnu. V přízemí je bezbariérový pokoj. Pokoje hostů jsou dvou až čtyřlůžkové, vybavené umyvadlem s teplou a studenou vodou, sociální zařízení je společné na patře, dvoulůžkové pokoje mají sociální zařízení vlastní. V hlavní budově je k dispozici mincovní telefonní automat.

Akce Českobratrské církve evangelické
Největší část letní sezony tábora je tvořena akcemi Českobratrské církve evangelické, která zde pořádá dětské tábory, rodinné rekreace, tábor pro postižené děti, rekreace pro rodiny s postiženými dětmi, pobyt pro seniory a evangelizační kurz. Hledáte-li bližší informace k těmto akcím, můžete navštívit stránky evangnet.cz

Více informací též u jednotlivých součástí tábora: TJAK - hlavní budova, TJAK - malý tábor, TJAK - velký tábor

Celoroční