Daňkovice

Verze pro tiskPDF verze

Evangelická fara v Daňkovicích. Plně vybavená kuchyně (lednice, sporák, mikrovlnka, rychl.konvice), jídelna, sborová místnost, 2x sprcha, 2x WC. Neposkytujeme neposkytuje lůžkoviny - nutné vlastní spacáky. Na faře je 11 pevných lůžek, 2 rozkládací křesla a 2 matrace. Případně lze využít 7 provizorních lůžek na půdě. K dispozici venk. gril, rádio s CD, WiFi internet. Není TV. Na zahradě je ohniště. Vedle fary se nachází mateřská škola s dětským hřištěm a dopravním hřištěm. K dispozici jsou společenské hry, badminton, petangue. Po dohodě možná prohlídka tolerančního kostela. Možnost parkování: 4 auta před farou nebo na zahradě.
Volné termíny jsou na webových stránkách sboru nebo na stránkách www.cirkevnituristika.cz
Info o dění ve sboru též na facebookovém profilu.

Poskytovatel:

Typ ubytování:

Druh pobytu:

Provoz:

Celoroční (v každé místnosti je plynové topidlo)
Údaje o objektu

Maximální kapacita:

Počet pokojů:

pokoje 7+2 a 4+2) Počet lůžek: 12 lůžek+2 přistýlky+2 rozkl.matrace

Možnosti stravování:

Vybavení:

Domácí zvířata:

Cena ubytování:

Dospělí a děti nad 6 let: 80,- Kč. Děti do 6 let: zdarma. K ceně nutno připočíst náklady na spotřebovanou energii (plyn a elektřina) a 10 Kč poplatek obci (platí výdělečně činná osoba).

Vybavení tábořiště:

Kontaktní osoba: