Broumov

Verze pro tiskPDF verze

UBYTOVÁNÍ VE SBOROVÉM DOMĚ ČCE V BROUMOVĚ
Nabízíme vám ubytování v našem sborovém domě v Broumově.
Broumov je historické město.  Na dohled od sborového domu je panorama pískovcových Broumovských stěn. Do Polska je to pár kilometrů. Ve městě je druhý nejstarší benediktinský klášter u nás a dřevěný hřbitovní kostel - jeden z nejstarších na našem území. Blízko od Broumova je známé skalní město Adršpach s jezírkem a vodopádem. O málo dál jsou skalní města Ostaš a Hejda a Teplické skály. Po krajině jsou rozesety barokní kostely stavitelů Dientzenhoferů. V nedaleké Polici nad Metují najdete muzeum stavebnice Merkur, která se zde vyrábí.
Prostory k ubytování jsou přímo ve sborovém domě. V jedné části objektu bydlí správcovi a v druhé části jsou prostory, kde se scházíme k bohoslužbám – tam budete přímo ubytováni.
V přízemí se nachází velký sálek, kde jsou bohoslužby v létě. Dále tu je malý sálek, kde jsou bohoslužby v zimě a ubytovaným hostům slouží jako jídelna a společenská místnost – stoly, židle, okna do zahrady. Pokud je zima, je zde možné si zatopit dřevem v kamínkách. Dále je tu kuchyňka, která je kompletně zařízená. Sporák plynový vršek a elektrická trouba, mikrovlnka, rychlovarná konvice, veškeré nádobí a vybavení potřebné k vaření, lednička s malým mrazákem.
V 1. patře jsou vám k dispozici 2 pokoje, v jednom patrová postel a jednolůžko a v druhém 2 lůžka – z pokoje vedou dveře přímo na terasu situovanou do zahrady sboru. Dále jsou pokoje zařízeny skříněmi na oblečení, stolky a židlemi, lampičkami, na podlaze z části koberec a parkety. Povlečení nemusíte vozit, vše je již nachystáno. Pokud je vás více, je možné před pokoji spát na kruchtě na matracích – máme k dispozici 3 – pouze v létě. Vedle pokojů je koupelna se sprchou, umývadlem a policí na věci.
V zimním období je možnost topení v malém sálku. V pokojích a koupelně ústřední topení, kde se topí ve večerních hodinách. V pokojích k dispozici elektrické přímotopy.
Okolo domu je velká zahrada, kterou můžete využívat také. Je zde pískoviště, ohniště, mnoho prostoru ke hrám a odpočinku. Možnost parkování je přímo vedle domu.
Asi 400m od sboru je obchod s potravinami. 10 minut chůze je vlakové a autobusové nádraží. 20 minut chůze je centrum města a klášter. Ve městě jsou Penny a Lidl.
Koupání: koupaliště v Meziměstí s tobogánem – asi 8 km. Přehrada v Polsku –přechod Božanov - pěkné, umístěné v přírodě – 8 km.
Ceny ubytování:
Léto: dospělí 150,- děti 2-12 let 120,-, na matraci 100,-
Zima: dospělí 170,- děti 150,-,
Kontakt: Farní sbor ČCE, Kladská 85, 550 01 Broumov, Boldiová Šárka - správcová , sarka.Boldiova@seznam.cz, mobil 775202289. Nejlepší napsat email.

Poskytovatel:

Typ ubytování:

Druh pobytu:

Provoz:

Jaro až podzim, zima po dohodě
Údaje o objektu

Maximální kapacita:

Počet pokojů:

2 pokoje, 3+2 lůžka + 3 matrace

Možnosti stravování:

Vybavení:

Domácí zvířata: