Broumov

UBYTOVÁNÍ VE SBOROVÉM DOMĚ ČCE V BROUMOVĚ
Nabízíme vám ubytování v našem sborovém domě v Broumově. Pokoje, kuchyň i koupelna po rekonstrukci, TV a Wi-Fi.

Prostory k ubytování jsou přímo ve sborovém domě. V jedné části objektu bydlí správcovi a v druhé části jsou prostory, kde se scházíme k bohoslužbám – tam budete přímo ubytováni.
V přízemí se nachází velký sálek, kde jsou bohoslužby v létě.
Dále tu je malý sálek, kde jsou bohoslužby v zimě a ubytovaným hostům slouží jako jídelna a společenská místnost s TV. Plně vybavená kuchyňka, kompletně po rekonstrukci. Lednice, mikrovlnná trouba, vestavná varná deska. Pračka za poplatek.
V 1. patře jsou vám k dispozici 2 pokoje vybaveny novým nábytkem. Třílůžkový - patrová postel a jednolůžko a v druhém 2 lůžka – z pokoje vedou dveře přímo na terasu situovanou do zahrady sboru. Židle, stůl, skříň, povlečení. Pokud je vás více, je možné před pokoji spát na kruchtě na matracích – máme k dispozici 2, pouze v létě. Vedle pokojů je nová koupelna se sprchou a WC.
Okolo domu je velká zahrada, kterou můžete využívat také. Je zde pískoviště, ohniště, mnoho prostoru ke hrám a odpočinku, hřiště na fotbal. Možnost parkování je přímo vedle domu.
Asi 400m od sboru je obchod s potravinami. 10 minut chůze je vlakové a autobusové nádraží. 20 minut chůze je centrum města a klášter. Ve městě jsou Penny a Lidl.
Polsko 3 km.
Koupání: přirodni koupaliště Janovičky 5 km, koupaliště v Meziměstí s tobogánem – asi 8 km. Koupaliště Police nad Metují.

Broumov je historické město.  Ve městě je druhý nejstarší benediktinský klášter u nás a dřevěný hřbitovní kostel - jeden z nejstarších na našem území. Blízko od Broumova je známé skalní město Adršpach a Teplické skály. Málo dál jsou skalní města Ostaš, Broumovske stěny. Po krajině jsou rozesety barokní kostely stavitelů Dientzenhoferů. Mnoho turistických cest a cyklotrasy.

Cena ubytování: 400,- za noc a lůžko, děti do 2 let zdarma, matrace navíc vlastní spacák 350,-

Kontakt: Farní sbor ČCE, Kladská 85, 550 01
Broumov, Šemberová Šárka - správcová , sarka.Boldiova@seznam.cz, mobil 775202289. Nejlepší napsat email.

Duben - září

2 pokoje, 1x dvoulůžkový, 1x třílůžkový , 2 matrace na kruchtě

400,- za noc , děti do 2 let zdarma, matrace navíc vlastní spacák 350,-.

Šárka Šemberová

775202289