Penzion Betel - Praha

Verze pro tiskPDF verze
Penzion nacházející se na rozhraní malebných pražských Vinohrad a Vršovic je koncipován jako otevřený prostor pro klidné a příjemné přespání nad střechami Prahy. Je to místo spravované Ekumenickou radou církví v duchu křesťanských hodnot, v úctě k přírodě, setkání s ostatními a vlastního usebrání. Blízkost Havlíčkových sadů dává této části Vršovic vesnický nádech, k jejím původním obyvatelům se dnes mísí hlavně mladí lidé utíkající od uniformity velkoměsta a lidé různých národností. V okolí penzionu se nacházejí typicky české hospody, pizzerie, řecká či asijské restaurace.  

Podkrovní dvou-, tří- a čtyřlůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, společnou kuchyní a prosluněným odpočinkovým obývákem přímo vybízejí k láskyplnému pozastavení od shonu nedalekého centra Prahy. Penzion má maximální kapacitu 12 osob +případné možné přistýlky. Dále můžeme nabídnout ubytování v bytě o dvou pokojích s vlastním příslušenstvím, který se nachází ve stejné budově. Vybavená kuchyň penzionu poskytuje možnost vlastního vaření a stravování. Je naším přáním, aby společně vytvořené živé prostředí bylo přebývajícím radostným a prosluněným zázemím.

V rámci konání školení, kurzů, seminářů, přednášek, oslav či setkání nabízíme možnost pronájmu zasedací místnosti s maximální kapacitou 18-ti lidí a přilehlé knihovny. V místnosti je k dispozici flipchart a promítací plátno. Cena pronájmu zasedací místnosti je 220 Kč/1 h.

Poskytovatel: 

Typ ubytování: 

Druh pobytu: 

Provoz: 

celoroční
Údaje o objektu

Maximální kapacita: 

18

Počet pokojů: 

4 pokoje s vlastním příslušenstvím a jeden byt s vlastním příslušenstvím

Možnosti stravování: 

Vybavení: 

Domácí zvířata: 

Po dohodě

Cena ubytování: 

Krátkodobé ubytování: čtyřlůžkový pokoj - 280 Kč za 1 osobu a 1 noc (všechna 4 lůžka obsadí zákazník), třílůžkový pokoj - 440 Kč za 1 osobu a 1 noc (všechna 3 lůžka obsadí zákazník), dvoulůžkový pokoj - 550 Kč za 1 osobu a 1 noc (obě 2 lůžka obsadí zákazník), jednolůžkový pokoj - 880 Kč za 1 osobu a 1 noc. SLEVY pro krátkodobé ubytování: Děti mladší 3 let bez nároku na lůžko mají ubytování zdarma, cena za ubytování dětí mladších 10 let, je 170 Kč za 1 noc, cena za přistýlku je 170 Kč za 1 noc, v rámci skupinových pobytů od 6 osob nabízíme slevy z ceny ubytování. Ceník dlouhodobějšího ubytování na 30 a více nocí bez přerušení: pokoj v penzionu s vlastním příslušenstvím - 300 Kč za 1 noc za pokoj, byt se dvěma pokoji a vlastním příslušenstvím - 330 Kč za 1 noc za byt
Kontaktní informace

Kontaktní osoba: 

správce

Telefon: 

+420774219041

E-mail: 

Adresa kontaktní osoby: 

Ekumenická rada církví v ČR
Donská 370/5
11000 Praha 10

Adresa nabízeného objektu: 

Donská 370/5
11000 Praha 10
Czech Republic
Penzion Betel - Praha
Penzion Betel - Praha
Penzion Betel - Praha
Penzion Betel - Praha
Penzion Betel - Praha
Penzion Betel - Praha
Penzion Betel - Praha
Penzion Betel - Praha
Penzion Betel - Praha
Penzion Betel - Praha

Aktualizováno: 

Wednesday, April 18, 2018