Velenice

Evangelická fara ve Velenicích se nachází v klidné lokalitě v těsné blízkosti kostela. Před farou je parkoviště pro 5 aut, možnost parkování i v areálu. Přes silnici je obchod a dětské hřiště. V areálu je nová pergola, pískoviště, ohniště a velká oplocená zahrada. V dojezdové vzdálenosti Poděbrady, Jičín, Praha, Dvůr Králové atd... Vhodné pro cyklisty. V budově k dispozici kuchyňka, 2x záchod, koupelna, pračka, akumulační kamna, lednice, mikrovlnná trouba, WiFi. V roce 2023 proběhla kompletní rekonstrukce kuchyně, koupelny a WC.

Marina Jonáš

Marina Jonáš se nachází na březích Žermanické přehrady v podhůří Beskyd.
Provozovatelem je organizace pro děti a mládež Royal Rangers (křesťanský skauting).
V areálu Mariny Jonáš se nachází budova loděnice, lesní kemp, několik hřišť, písečná pláž, venkovní altán a vlastní parkoviště
V budově loděnice pak najdete kromě ubytování i sociální zázemí pro kemp a dobře vybavenou kuchyň.
Romantici jistě ocení ubytování v malé maringotce snů.
Hlavním bonusem tohoto místa je však bezprostřední blízkost přehradní nádrže a půjčovna loděk, které jsou již v ceně ubytování.

Ubytovanie pri kostole (Vysoké Tatry)

CZ ECAV Mengusovce ponúka ubytovanie v obci Štôla, ktorá sa nachádza vo vynikajúcej polohe Vysokých Tatier (15 km od Popradu, 10 km od Štrbského plesa, 10 km od St. Smokovca).

Ubytovňa je v tesnej blízkosti evanjelického kostola a patrí k nej aj veľká záhrada.

V objekte sú 3 izby s 12 posteľami; zariadená kuchynka s so stolom a 12 stoličkami.

2x WC a 1x sprchovací kút.

Areál se nachází cca 16 km od Rakovníka, nad korytem řeky Berounky. Prostorná vytápěná zděná budova je rozdělena na dvě části, budovu A a budovu B. V budově A jsou k dispozici dvou až pětilůžkové pokoje se společným sociálním zařízením. Na každém patře jsou k dispozici také učitelské pokoje s lednicí, TV a většina také s vlastním sociálním zařízením.

Chatkový areál se nachází na klidném místě uprostřed jihočeských lesů a rybníků v CHKO Třeboňsko, blízko Chlumu u Třeboně.V blízkém okolí je možnost skvělého koupání v pískovnách, řece i rybníkách.  Množství cyklostezek po rovinkách potěší zvláště manželky. Sjet si můžete i část Lužnice, která nás obtéká. V lesích je v červenci nesezbíratelné množství borůvek. Když je dobré počasí, rostou houby. Na své si přijdou rybáři, protože je v okolí spousta míst, kde si mohou zarybařit. U nás je prostě vše, co patří k prázdninám.

Dům setkání leží v malebném údolí východních Krkonoš, stranou turistického ruchu, přitom v blízkosti známých horských center: Jánské Lázně, Černá hora, Pec p.Sněžkou, Malá Úpa ad. Dům poskytuje své služby zájemcům o rekreaci, nebo vzdělávací, zážitkové a duchovní pobyty. Vlastníkem a provozovatelem je sdružení YMCA Setkání.

Prostor je vybaven stoly, židlemi, jsou tam plynová topidla i krbová kamna na dřevo. K dispozici je stolní fotbal, hračky pro děti, deskové hry. V kuchyňce je vařič, varné konvice, mikrovlnka, nádobí. Po dohodě je možné využívat také větší kuchyň ve sborových prostorách a modlitebnu na faře.

K faře patří velká zahrada a studna s "čabralištěm" pro děti.

Hledáte komfortní ubytování na Vysočině? Jste na správném místě – vítejte na webových stránkách Penzionu Kadeřávek a Chalupy U Potoka. Nabízíme příjemné ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech. Přijeďte ochutnat pohádkové buchty, které pro ubytované hosty upečeme na přání. Tak přijeďte vy i vaše děti. Věříme, že si odnesete příjemné zážitky. V obou objektech je připojení k WiFi zdarma.

Sola Gratia - Bystřice pod Hostýnem

SOLA GRATIA je ideálním místem pro odpočinek, setkávání či odborné semináře. Od roku 2015 spravuje areál Diakonie Českobratrské církve evangelické (Diakonie ČCE).
Areál se nachází na východní Moravě ve městě Bystřice pod Hostýnem na úpatí malebných Hostýnských vrchů, které získaly název od legendárního poutního místa Hostýn.
Stejně jako v minulosti tak bude středisko Sola gratia využíváno multifunkčně.

SOLA FIDE

Rekreační středisko - vhodné pro rodiny, rekondiční poby- ty, semináře, školení, sborové pobyty. Objekt je bezbariérový. 6 pokojů má spec.vybavení pro tělesně postižené. K dispozice je společenská místnost, klubovna, herna pro děti, pingpong. V objektu jsou k dispozici klasické i rehabilitační masáže. V okolí cyklotrasy (možnost zapůjč.kol), zajímavé turistické cíle, skiareály (Č. Hora, Ml. Buky, Č. Důl, Pec p. Sn.), běžkařské trasy. V J. Lázních Aquabazen. V Trutnově koupaliště, ve Svobodě n/U bowling, v Ml. Bukách golf. Hřiště.

Herlíkovice – chata Vilka

Horská chalupa - ideální pro větší skupiny, které chtějí trávit volný čas ve větším soukromí, v rámci samostatné budovy. Sociální zařízení jsou společná v rámci budovy. Vilka je vzdálena 50 m od hl. budovy. Bezbariérový přístup do přízemí Vilky. Kostel je kazatelskou stanicí sboru ve Vrchlabí, bohoslužby se konají zpravidla jednou za měsíc, v létě častěji. Středisko je vhodnou výchozí polohou jak pro milovníky zimních sportů, tak pro cykloturistiku a pěší turistiku.Možnost parkování: V létě 10-15 aut u objektu; v zi-mě park. "U Pošťáka" nebo na centr. park. ve Strážném.

Herlíkovice – hlavní budova

Hlavní budova - na této budově nejsou pokoje pro vozíčkáře. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou. Společné prostory bezbariérové. Vybavené školící centrum. K dispozici je herna se stol.fotbalem a tenisem, spol. místnost s TV,dětské postýlky,jídelní židličky,hřiště,ohniště,terasa s trampolínou. Kostel je kazatelskou stanicí sboru ve Vrchlabí, bohoslužby se konají zpravidla jednou za měsíc, v létě častěji. Středisko je vhodnou výchozí polohou jak pro milovníky zimních sportů, tak pro cykloturistiku a pěší turistiku.