Horní Čermná - bývalá zemědělská usedlost

Nabízím pronájem 3 pokojů v bývalé zemědělské usedlosti v obci Horní Čermná, v malebné krajině podhůří Orlických hor. V obci se nachází živý Farní sbor Českobratrské církve evangelické.
Ideální pro klidnou dovolenou nebo kratší víkendový pobyt pro páry, penzisty, případně malé skupiny lidí. K pokojům jsou 2 samostatná sociální zařízení. Sdílená vybavená kuchyně s jídelnou v přízemí, možnost posezení v polokrytém dvoře. Vzhledem k chovu koček bohužel nejsme zařízeni na pejsky.
Blízké okolí je vhodné na procházky, nacházejí se zde turistické trasy, cyklistické stezky, zajímavá místa (např. evangelický kostel z roku 1838, poutní místo Mariánská hora s evropským rozvodím a rozhlednou, údolí Moravské Sázavy, naučná stezka a přírodní park Lanškrounské rybníky, Suchý vrch - 998 m atd.). Na dojezd malebná východočeská města (Lanškroun, Letohrad, Jablonné nad Orlicí, Králíky, Žamberk) a centrální Orlické hory nebo Jeseníky.

Optimálně jaro až podzim. Po dohodě i v zimě.

Cena 600 Kč/noc/pro dospělého.

Správce

dan.17@seznam.cz