Domeček Nymburk

Ubytování 2024

Farní sbor ČCE v Nymburce nabízí možnost ubytování ve svém areálu v sousedství evangelického kostela a fary.

Ubytování ve sborovém "domečku" je skromnější, vhodné především pro páry, skupinky odvážných mládežníků nebo méně náročné rodiny s většími dětmi. Prostory nejsou uzpůsobeny pro lidi s horší mobilitou nebo rodiny s nejmenšími dětmi.

Každého ovšem nadchne krásná velká zahrada s dětským hřištěm, ohništěm a posezením. Na jejím využití je možné se domluvit se zástupcem sboru s ohledem na sborové aktivity.

Areál sboru se nachází v blízkosti vlakového i autobusového nádraží (5 minut) i samotného centra města (10 minut). Nymburk nabízí zajímavá historická místa i krásné parky a nevšední dominantu - nymburské hradby.

Okolí Nymburka je rájem pro cyklisty, in line bruslaře, ale i milovníky městské turistiky.

VOLNÁ KAPACITA

Jaro-Léto-Podzim (provoz mimo topnou sezonu)

K dispozici je jeden pokoj s dvěma oddělenými postelemi a jeden pokoj, který nabízí možnost přespání na dvou rozkládacích jednolůžkách, dětské matraci nebo vlastní karimatce. Pokoje spolu s koupelnou se sprchovým koutem jsou v prvním patře, přístup je po točitém schodišti. V přízemí se nacházejí toalety, skromně vybavená kuchyňka (elektrický sporák - 4 plotýnky, horkovzdušná trouba, lednice, mikrovlnná trouba, základní nádobí) a společenská místnost.

Po dohodě

Ceny při využití vlastního povlečení / spacáků. Deky a polštáře k dispozici.
dospělí: 325 Kč
mladiství od 15 let: 225 Kč